2015 İlkbahar Modası

2015 İlkbahar Modası
7 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 582 kez okundu.

2015 İlkbahar Modası

Moda, her zaman yenileri değil; zaman zaman eskileri de kadınların beğenilerine sunar. Özellikle daha önce kadınlar tarafından çok beğenilen, eski moda ürünler; zaman zaman modacılar tarafın tekrar görücüye çıkarılırlar. 2015 ilkbahar modası içerisinde de böyle bir durum söz konusu. Özellikle 70’li yıllarda kadınların peşinde koştukları kıyafetler, bu baharda tekrar vitrinlerde. Çiçek baskılar, süet modeller, disket şapkalar ve daha birçok parça…

2015 ilkbahar modası kıyafetler arasında, birçok yeni model de yer alıyor elbette. Ancak retro çizgilerin öne çıktığını vurgulamak gerek. Retro modeller dışında, çizgili elbise ve bluzlar da oldukça dikkat çekici. Özellikle yatay çizgili etekler, bluzlar ve dikey çizgili etek-pantolonlar çok popüler bu bahar. Öbür taraftan, transparan modeller de göz dolduran parçalar. Özellikle transparan bluzlar 2015 ilkbahar modasındaki diğer parçalardan, kadınların ilgisini daha çok çekecek gibi.

Asimetrik yaka ve omuzlar da 2015 ilkbahar modası elbiseler arasında önemli bir yer tutuyorlar. Özellikle tek omuzlu bluzlar ve asimetrik yakalı gömlekler; kadınların ilgisini çekecek ve beğenerek giyecekleri türden kıyafetler. Elbette iyi kombinlenmesi gereken bu modeller, klasik giyinmeyi seven kadınlar için çok iyi bir tercih olmayacaktır. Bu nedenle, asimetrik yakalı bluz ve gömlekler içinden tercih yaparken oldukça dikkatli olunması gerekir. 2015 ilkbaharında, ayakkabılardaysa ince topuklar ve ince tabanlı açık ayakkabılar popüler. Bu sayede, zarif ayakların sergilenmesi ve genel olarak dikkat çekici bir görünüm kazanılması sağlanabilecek.

2015 İlkbahar Modası galerisi

Bir önceki yazımız olan 2015 Yaz Modası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git