2016 düğün elbiseleri

2016 düğün elbiseleri
21 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 376 kez okundu.

2016 düğün elbiseleri

                Bir düğünde giyim kuşam telaşını yalnızca gelin adayı değil çiftlerin anneleri ve kız kardeşleri de yaşarlar. Gelinlik her nasıl olursa olsun güzel olmakta, geceye yakışmaktadır fakat diğer bireylerin giyeceği elbiselere dikkat etmeleri, özenle seçmeleri gerekmektedir. Biz de bu kapsamda, 2016 düğün elbiselerinde hangi modeller olduğunu inceledik ve kıyafetin nasıl seçilmesi gerektiğini öğrendik.

Elbisenizin Özellklerini Belirleyin

                Giyeceğiniz kıyafeti belirlemek için öncelikle özelliklerini belirlememiz gerekiyor. Elbisenizin kuyruğu veyahut içindeki etek, mini mi olacak, midi mi? Yoksa uzun mu yoksa asimetrik mi? Bu dört seçenekten birini seçin. Elbise kolsuz mu olmalı kollu mu? Yarım kol mu ¾ kol mu? Elbiseniz neyden yapılmış olmalı? Şifon, saten, taffeta, dantel ve streç satenden mi? İşte bu soruları yanıtladıktan sonra elbiseniz kafanızda canlanacaktır. Bu özellikler elbisenin ana özellikleridir. Renk olarak ise şunu söyleyebiliriz, siyah, yakut veyahut kraliyet mavisi, 2016 nikah elbisesi modellerinde en çok tercih edilen elbise rengidir.

Gelinlik Elbiselerinde Ölçü Nedir?

                İtiraf etmeliyiz ki 2016 düğün elbiselerini gördüğünüzde ölçü anlaşılıyor. Gelin adayının nesi olduğunuzla ilişkidir aslında bu elbise seçimi. Fakat gerçek şu ki sizi en güzel gösterecek gelinliği arıyorsunuz. Görselleri inceleyerek o modeli daha erken bulacağınıza eminiz. Yeniyıla sayılı haftalar kala birbirinden muhteşem abiyeler sizlerin beğenisine sunuldular. Bu modelleri incelemeli ve hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu sayede doğru kıyafeti bulabilirsiniz.

2016 düğün elbiseleri

Bir önceki yazımız olan Defacto elbise modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git