2016 Gelinlik Resimleri

2016 Gelinlik Resimleri
11 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 434 kez okundu.

                            2016 Gelinlik Resimleri

Evlilik iki insanin hayatlarını birleştirmek istemesinden doğmaktadır. Evlilikte düğün törenleriyle süslenen herkesin o gün mutlu olduğu bir törendir. O günler de herkes evlenecek olan o iki kişi için seferber olmuştur. Tüm yardımlarına koşar ne gerekiyorsa hemen halletmeye çalışırlar. Herkes telaş içindedir. En büyük telaşı da o iki kişi yaşar.

Model Resimleri

Bu telaşlar arasın da düğün yeri en büyük sorunlardan biridir. Neresi olsun burası olur mu şurası uygun mu gibisinden. Gelin adayı için en büyük sorunu soracak olursanız tabi ki de gelinlik seçimi konusun da yaşanacaktır. Sizler benim sorun dediğime bakmayın bunların hepsi tatlı telaşlardır. Gelin ve damat adayı internet sitelerinden bakmaya başlarlar aylar öncesinden nasıl bir gelinlik olması gerektiğine. 2016 gelinlik resimleri onlara bu konu da yardımcı olacak konuların başın da gelmektedir.

Düğün günü yaklaştıkça işlerin artık kesinleşmesi gerekiyor ve artık 2016 gelinlik resimleri yetmemeye başlamaktadır. Artık gelin, gelinin akrabaları ve damat adayı gelinlik bakmak için moda evlerini ziyaret etmeye başlamaktadırlar. O gecenin en güzel olacak kızı için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi gerekmektedir. Bu en çok damadın elindedir. Çünkü gelin adayının daha ilgileneceği bir sürü konu vardır bunların başında gelinlik, gelin buketi, duvak gibi şeyler gelmektedir.

Biz de sizler internetten kolay bir şekil de bakabilmeniz için sizler için 2016 gelinlik resimleri hazırladık. Bunları galeri kısmından inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Koton Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git