2016 Sokak Modası

2016 Sokak Modası
13 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.013 kez okundu.

Giyilen her kıyafetin uyum sağlayacağı giyileceği bir ortam olmaktadır. Düğün, davet, nişan, iş görüşmesi, kokak, günlük kıyafet olarak birçok ayrı moda tasarımı yapılmaktadır. En çok özen gösterilen ve tasarımcılar tarafından seçilen sokak modası tasarımları olmaktadır. Her yıl bir yenisi eklenen ve farklı model ve tarzların trend olması göz önünde olmaktadır. Yeni sonbahar ve kış modasına uygun olarak 2016 sokak modası göz kamaştırıcı olmaktadır. Yeni tarzların moda olması yanında renk seçiminin de katkısı çok fazla olmaktadır. Bu yüzden oluşan modalarda renk modası da önemli olmaktadır.

2016 renk seçimi

Tercih edilen kıyafetin ve giyim ürününün yoğun kullanıldığı renkler her yıl değişime uğramaktadır. Kaban seçimlerinde daha çok camel renginin daha fazla kullanıma sahip olduğu görülmektedir. Tüm kıyafetlere yakışan renk ise elbette ki gri olmaktadır. Her kıyafette tamamı olmasa bile gri tonları göze çarpmaktadır. Gri ile birlikte kış aylarında beyaz renk giyinmeyi tercih eden kişi sayısının fazla olduğu görülmektedir. Bunların yanında açık mavi tonları bayanların 2016 sokak modasında gözde renkleri arasında olmaktadır.

Trend ürünler

Deri her dönemde ve yerde moda olduğu gibi sokak modasında da en üst yerlerde yerini kullanıcıları sayesinde almıştır. Sokak modasında jeans ürünü şort veya pantolon olarak her zaman bir numara olmaktadır. Püskül ve pulların da öne çıktığı yeni sezonda görülecektir. Mini etek ve şortların kullanımının arttığı ve tercihin üst seviyeye çıktığı görülmektedir. Ayakkabı modasında ise beyaz spor ayakkabılar öne çıktığının yanında uzun ve topuklu çizmeler kış aylarında bayanların gözdesi olmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Abiye Modellerinde Moda başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git