Çizme Bot Modelleri

Çizme Bot Modelleri
19 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 6 kez okundu.

Çizme Bot Modelleri

Ülkemizde dört mevsim yaşanmakta ve her mevsimin kendine göre ihtiyaçları bulunmaktadır. Yaz aylarında daha kısa ve açık elbiseler ve güneş gözlükleri tercih edilirken kış aylarında ise daha sıcak tutan kalın elbiseler ve ayakları sudan korumak için de çizme bot modelleri tercih edilmektedir. Geçtiğimiz sene olduğu gibi de bu senenin kış modasında botlardan çok çizmeler yer aldı. Kadınlar için koyu renklerin yanında açık tonlu renkler de vitrinlerde yerini alırken erkekler için bu renkler siyah lacivert ve kahverengi olarak kısıtlandı. Takım elbiselerin altına giyilebilecek tarzda olan çizmeler ise sivri burun olarak karşımıza çıktı. Kadınlarda ise resmiyet ayrımı çok ufak farklar ile şekillendi.

Kadınlarda Seçenek Daha Fazla

               Çizme modellerinde kadınlara daha çok alternatif çıkarken erkeklerde ise bu yelpaze kadınlara göre daha dar elbette. Kadınlar için topuklu, topuksuz kısa ve uzun gibi birçok seçenek varken erkeklerde bu seçenekler sadece ürünün kumaşına göre farklılık göstermekte. Erkekler için en şık model ise tartışmasız süet modellerin olduğu görülmekte.

Bu Kışa Damgasını Vuracak

Geçtiğimiz kış olduğu gibi bu kışa da damgasını vuracak olan çizme bot modelleri herkesin ayakkabılığında ve ayağında yer alacak gibi görünüyor. Moda uzmanlarının görüşüne göre çizmeler botlara göre daha şık bir görüntü kazandırırken botlar ise daha çok sportif kullanıma uygun olarak gösteriliyor. İkisi için de farklı seçenekler mevcut tabi.

Çizme Bot Modelleri

 

Bir önceki yazımız olan Erkek Bot Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git