Çizme Ve Bot Modelleri

Çizme Ve Bot Modelleri
18 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 8 kez okundu.

Çizme Ve Bot Modelleri

Geçen senenin kış sezonuna baktığımız zaman karşılaştığımız çizme ve bot modelleri bu sezonda büyük benzerlikler ve ince farklılıklar ile vitrinlerde yerini almış durumda. Geçtiğimiz sezon karşılaştığımız renk tonları bu senede yerini korumuş durumda. Kadınlar için taşlı modellerin de sıklıkla denk gelebileceğiz gibi görünürken erkekler için yine düz modeller hâkimiyetini korumakta. Çok fazla uzun giyme şansları bulunmayan erkeklerin seçenekleri bu sebepten dolayı kadınlara göre biraz daha dar kalıyor. Kadınlar ise uzun modelleri daha çok etekler ile tercih ediyor. Pantolonların üstüne ise yarım boy çizme ve ya bot uygun görülüyor.

Şık Modeller

Tekrar erkek modellerine baktığımız zaman süet modeller smart giyim tarzına uygun olarak karşımıza çıkan modeller olup smart casual giyim tarzında ise bu seçenekler biraz daha artıyor. Çoğunlukla koyu renklerin hakim olduğu çizme ve bot modellerinde açık tonlu renkler sadece kadın modellerinde görülüyor.

Sevimli Modeller

               Kadınlar için her alanda olduğu gibi bot ve çizme alanında da daha renkli görüntüler de mevcut. Tüylü çizmeler özellikle genç kızların ilgisini çekerken orta yaş bayanlara da hitap etmekte olup krem rengi kahverengi ve pembe modelleri çok tutmakta. Topuklu modellerdeki çizmeler ise daha çok iş hayatındaki kadınların tercih ettiği biraz daha resmi bir görüntüye sahip. Her yaşta ve her boyda insana göre şık ve güzel duran çizme ve bot bulmak mümkün.

Çizme Ve Bot Modelleri

Bir önceki yazımız olan Çizme Bot Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git