Ünlü Gelinlik Markaları

Ünlü Gelinlik Markaları
13 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 380 kez okundu.

Ünlü Gelinlik Markaları

Gelinlikler çocuk yaşlardan yetişkinliğe kadar her genç kızın hayalini süslemektedirler. Her kıyafette olduğu gibi gelinliklerde de birçok farklı marka ve model bulunmaktadır. Bu gelinlik markaları arasında oldukça ünlü olan ve birçok ünlünün tercihi olan gelinlik markalarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Ünlü gelinlik markaları’nda listemizin ilk sırasında gelinlik modası denildiğinde ilk onların koleksiyonuna bakılan Pronovias geliyor. Özellikle farklı tarzlarda gelinlik arayanlar bu markanın gelinlik tasarımlarını inceleyerek fikir sahibi olabilirler. Monique Lhuillir Fransız esintilerini koleksiyonuna yansıtan ve bolca tül ve kurdele detaylarını sizlere sunan ünlü gelinlik markaları listemizde ikici sırada yer alıyor. Tarzı ile bohem bir hava yaratmak isteyen kişiler bu gelinlik modellerini tercihleri arasına ekleyebilir. Oscar De La Renta da ünlü gelinlik markaları arasında dünya çapında ismini duyurmuş olan Fransız esintilerini sizlere sunan Oscar De La Renta özellikle kır düğünü yapacak olan gelin adayları için hem şık hem de birbirinden farklı gelinlik tasarımlarını sizlere sunuyor.  Gelinliklerde taş ve pul detaylarını yoğun olarak kullanılmasını isteyen gelinler için ise Reem Acra’nın ünlü kataloğunu incelemelerini tavsiye ediyoruz.

 

Ünlü gelinlik markaları’na genel olarak baktığımızda aklımızda olan gelinlik modellerinden oldukça farklı tasarımlar sunmaktadırlar. Sadece gelinliklerde değil duvaklarda ve gelinliklerin en şık tamamlayıcısı olan gelin çiçeklerinde de bu farklılıkları gözlemleyebiliyoruz. Belki de sizin hayalinizi süsleyen gelinlik bu markaların tasarımları arasında sizleri bekliyordur.

Bir önceki yazımız olan Fransız Gelinlik Nedir Hakkında bilgiler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git